Başlıyoruz

Bir çok kötü olaylarla başladığımız 2018 senesine, her şeyi geride bırakıp tekrar ayağa kalkarak devam ettik.
Her ne yaptıysak kibirden, oburluktan, açgözlülükten, şehvetten, kıskançlıktan, öfkeden ve en önemlisi tembellikten uzaklaşarak “inançla, azimle, sabırla, düzenle” yapmaya özen gösterdik.

Biliyorduk ki insan belli kurallar dahilinde yaparsa sonuca, başarıya, huzura, mutluluğa ulaşır. “Para” hiç bir zaman amacımız olmadı. Çalışarak tükettiğimiz zamanın, emeğin karşılığında para kazandık. Para hiç bir zaman sonuç da olmadı. Para, hayatımızı rahatlatan bir alış veriş aracı idi ve önemliydi.

Küçük, büyük demeden ne iş varsa yapmaya çalıştık. Yeri geldi bir işten 20 lira da kazandık, yeri geldi 20 bin lira da kazandık. Ne küçük işe burun kıvırdık, ne büyük işi almak için boyun eğdik.

2018 senesi kurduğumuz sistem dahilinde başarılı geçti. Tabi sistemin için de yer alan tüm tedarikçilerimiz, ekip arkadaşlarımız ve partnerlerimizin emeği de çok önemliydi.

Sloganımız hep şu oldu “uygun fiyatlar kalıcı çözümler.

Hatalarımız, yanlışlarımız elbette oldu. Bazı şeyler bizim dışımızda faktörlerden de etkileniyor ve insan doğruyu ve yanlışı hata yaparak öğreniyor.

2019 yılına da çok çalışarak kurduğumuz sistemi devam ettirme amacı ile başladık.