Bazalt Kumu

Bazalt Kumu: Bazalt, beton ve seramik yapıştırıcısı, tamir harçları, yüzey sertleştiriciler ve kumlama kumu olarak inşaat ve sanayi sektöründe kullanılmaktadır. Değişik kalınlık ve ölçülerde mimari yapıların her safhasında, alt ve üst yapıda, zemin ve cephe kaplamalarında, şehir içi yollarda, kaldırımlarda, akvaryumlarda, bahçe düzenlemesinde ve aşındırıcı olarak kullanılmaktadır.

Bazalt kumu; Çokça bulunan madenlerden bir tanesidir. Silis kumu yüksek sertliktedir. Ülkemiz’de marmara bölgesin de bulunur, madenlerin kalker yapısına ve bölgelere göre bünyelerinde ki silis oranları, kimyasal yapıları ve sertlik oranları değişim gösterir.

Bazalt kumu nedir nerelerde kullanılır?
Silis kumları nemli ve kuru olarak sanayide kullanılabilir. Silis kumlarının kullanım alanları çok çeşitlidir. İnşaat sektörünün birçok alanında hammadde olarak kullanılır. Ayrıca temel olarak filtre kumu, döküm kumu ve cam üretiminde silis kumu kullanılmaktadır.

Bazalt Kumu Fiyatları

Bazalt Kumu Fiyatları 1500 – 2500 TL arasındadır.
Siyah Bazalt Kumu Fiyatları 1500 – 2500 TL arasındadır.

  • 0-5mm Bazalt Kumu
  • 5-10mm Bazalt Kumu
  • 10-20mm Bazalt Kumu
  • 20-40mm Bazalt Kumu6
Bazalt Kumu, Bazalt Kumu Fiyatları, Siyah Bazalt Kumu, Siyah Bazalt Kumu Fiyatı, Bazalt Kumu m3 Fiyatı, Bazalt Kumlama Kumu, Bazalt Kumlama Kumu Fiyatları