Kaymaz Rampa Kaplamaları

Rampa Zemin Kaplama işini diğerlerinden ayıran asıl önemli husus ise üzerinde taşıyacağı araçların kaymasını engellemeye yönelik özel bir çaba ile üretilmesi ve yapılmasıdır. Uygulama öncesi yüzey kir, yağ, toz ve nemden arındırılmış olmalıdır. Ve pek tabii herhangi bir şekilde oyuk ya da kırık bulunmaması gerekmektedir. İşlemden sonra yapılan kaplamaya işlemin yapıldığı yere en az bir gün dokunulmamalıdır. İşlemin yapıldığı yerin sıcaklık değerlerine göre dokunulmama süresi de değişkenlik gösterebilir. Anlaşılacağı üzere Rampa Zemin Kaplama işi oldukça hassas ve ustalık gerektiren bir iştir.

Firmamız olarak eğimli zeminlerde gerçekleşen araç kaymalarını engelleyen üç kat şeklinde uygulanan poliüretan kaydırmaz rampa zemin kaplaması, fiziksel ve kimyasal dayanımı yüksek, yoğun araç trafiğine uygun ve katlar arası fırınlanmış kum ile maksimum kaydırmaz yol elde edilir. Bu zorluk seviyesine uygun bir şekilde profesyonel bir iş kadrosu ile işlerimizi yürütmekteyiz.

Rampa Zemin Kaplama hususunda belirtmekte fayda olacak son bir husus ise yapılacak yerin betonunun ve hatta sıcaklığının dahi büyük önem arz ettiğidir. Bu yüzden zemin kaplama işlemine geçmeden henüz yapı inşaat ya da plan halindeyken kaplama işinin planlanması yararlı olacaktır.

Kaymaz Zemin Kaplama, Kaymaz Zemin Solüsyonu, CTP Kaydırmaz Bant, Kaymaz Zemin Kaplama fiyatları, Kaymaz Zemin Kaplama Malzemeleri, Kaydırmaz Zemin Uygulamaları, Zemin kaymaması için ne yapmalı, Kaymaz zemin plaka