Otopark Kolon Boyama

Kolon boyama özellikle kapalı otopark, fabrika, depo ve işletmeler talep edilen bir uygulamadır. Kolonların fark edilmesi amacı ile kolonların tamamı ya da yarısı boyanır. Böylece yaşanacak kazaları engelleyerek mal ve can kaybı oluşmasının önüne geçmek hedeflenir.

Kolonlar yapıların taşıyıcı sistemidir. Onlara gelecek ağır darbeler tüm binanın zarar görmesine neden olabilmektedir.

Kuşak Boyama: Kolon ve duvarlar için yapılan boyama uygulamasıdır. Duvar ve kolonlarda oluşması muhtemel tüm hasarların önlenmesini sağlar.

Zebra Tarama: Çift yönlü olan kapalı otoparklarda uygulanan boyama sistemidir. Dönüş alanlarındaki kolonların, muhtemel hasarları önlemesi amacıyla uygulanır.

Çavuş Tarama: Estetik görüntü kalitesi, şıklık sunan çavuş tarama uygulamalarında duvar ve kolonlar boyanır. Numaralandırma sistemi ve konum bilgileri içeren, otopark yaya ve araç güvenliği için uygulanan bir yöntemdir.

Kodlama: Araç ve kapalı alan güvenliğini sağlamak için önemli uygulamalardan biridir. Park edilen araçlarının yerlerini belirlemek için kodlama sistemi uygulanır.

Otopark Kolon Boyama, Otopark Kolon Boyama Fiyat, Otopark boyama Şablonu, Otopark duvar Boyası Fiyatları, Kolon boyama Fikirleri, Yol Çizgi Boyası