Trafik Eğitim Parkı Çizimi

Çocuk Trafik Eğitim Parkı;

2918 sayılı Trafik Kanununa göre, “Çocuk Trafik Eğitim Parkı” (Çocuk Trafik Eğitim Pisti) projelendirmesi ve hazırlanması yerel yönetimler sorumluluğundadır. Yerel yönetimler proje planlamalarını Karayolları ve TSE normlarına göre yapmaktadırlar.

İleri Trafik, yerel yönetimlerin bu gereksinimlerine göre trafik eğitim parkı projelerinde kullanılacak ürünleri üretir ve alternatif çözümler sunar. Bu kapsamda trafik levhaları, sinyal vericiler (trafik lambaları), kavşak kontrol cihazı vb. sinyalizasyon ürünleri, yol güvenliği ürünleri kullanılabilmektedir.

Çocuk Trafik Eğitim Parkı ürünümüz set halinde 1000 metrekare alan üzerine kurulu aşağıda çizimi yer alan bir alan için gerekli olan trafik ekipmanlarını kapsamaktadır. Bu ürünümüz sadece ekipmanı kapsamakta olup uygulama hizmetini kapsamamaktadır.

Trafik Eğitim Parkı Projesi, Trafik Parkı Konya, Trafik Eğitim Parkı projesi dwg, Eskişehir Trafik Eğitim Parkı, Trafik Eğitim parkı Balıkesir, Trafik Parkı nerede, Trafik Eğitim Parkı randevu, Trafik Eğitim Parkı YÖNETMELİĞİ,