Kuvars Taş Halı Kaplama

Kuvars Taş Halı kaplama nedir?
Taş Halı, özel tekniklerle renklendirilmiş taş granüllerinin epoksi veya poliüretan reçinelerle birleştirilerek zemine uygulanan poliüretan ve epoksi zemin kaplama ürünüdür.

Taş Halı Malzemesi Nedir; Taş Halı, Taş Halı Kaplama ya da Taş Halı Zemin Kaplama kuvars taşlarının kimyasallar ile zemine uygulanmasıdır. Bu sistemin diğer adı Stone Carpet ya da Kuvars Agregalı Zemin Kaplama olarak bilinir.

KUVARS TAŞ HALI NASIL YAPILIR? Taş halı zemin kaplama sistemi bir şema içinde doğru sistem içinde taş + reçine(taş bağlayıcı) doğru olarak uygulanması yapılmalıdır. Bu uygulama minimum 8 mm kalınlığında olmalıdır. Bu kalınlık altında uygulama KESİNLİKLE UYGULANMAZ.

Taş Halı UygulamasıTaş Halı Nasıl YapılırTaş Halı Yorumları
  1. Evlerin dış cephesinde.
  2. İşyerlerinde zemin kaplamalarında.
  3. Merdivenlerde.
  4. Yürüyüş yollarında.

Taş Halı Zemin Kaplama MalzemeleriKuvars Taş Halı, doğal ve özel tekniklerle renklendirilmiş çeşitli taş granüllerinin epoksi veya poliüretan reçinelerle birleştirilerek zemine uygulanan poliüretan ve epoksi zemin kaplama ürünüdür.

Kuvars Taş Halı Fiyatları  24-38€ / m2 arasında değişmektedir.

Taş Halı m2 fiyatı  24-38€ / m2 arasında değişmektedir.

Stone Carpet m2 Fiyatı 24-38€ / m2 arasında değişmektedir.

Taş Halı Metrekare Fiyatı, Taş Halı Zemin Kaplama m2 Fiyatları, Stone Carpet Fiyat, Taş Halı Zemin Kaplama Fiyatları, Taş Halı Malzemesi Fiyatları

Görseller

Sıkça Sorulan Sorular

Taş halı uygulaması minimum 8mm kalınlıkta yapılmalıdır. Bu kalınlıktaki bir sistemde minimum 18 kg Tamburlanmış taş + 1.50 kg reçine kullanılması gerekir. Uygulama tamamlandıktan sonra son kat mühürleme sistemi yapılmalıdır.
TAŞ HALI NASIL YAPILIR? Taş halı zemin kaplama sistemi bir şema içinde doğru sistem içinde taş + reçine(taş bağlayıcı) doğru olarak uygulanması yapılmalıdır. Bu uygulama minimum 8 mm kalınlığında olmalıdır. Bu kalınlık altında uygulama KESİNLİKLE UYGULANMAZ.
Taş Halı, doğal ve özel tekniklerle renklendirilmiş çeşitli taş granüllerinin epoksi veya poliüretan reçinelerle birleştirilerek zemine uygulanan poliüretan ve epoksi zemin kaplama ürünüdür.
Yeni nesil reçineli sistem ile doğal taşları istenilen dane ebatında karıştırılarak, hızlı kürlenen ve oldukça dekoratif, kaymaz bir zemin sistemidir. Bilindiği gibi Türkiye, Dünyanın en büyük doğaltaş üreticilerinden biridir.

Taş Halı Zemin Kaplama m2 Fiyatları 12 - 28 € arasında değişir. Kullanılacak ürün kalitesi ve renkler fiyatı belirler. 

Taş Halı metrekare fiyatı 12 - 28 € arasında değişir. Kullanılacak ürün kalitesi ve renkler fiyatı belirler. 

Taş Zemin Kaplama Fiyatları 12 - 28 € arasında değişir. Kullanılacak ürün kalitesi ve renkler fiyatı belirler. 

Kuvars Taş Halı fiyatları 25 - 48 € arasında değişir. Dilerseniz siz de kendiniz uygulama yapabilirsiniz.

Not: Merdiven taş kaplamaları için özel fiyat alın.

Taş Halı malzemesi fiyatları talep edilen detaylara göre 600-800 TL arasındadır.