Halı Saha Yapımı

Suni Çim Halısaha Yapımı

Doğal çime yakın çift renkli görünümüyle sadece futbol, tenis gibi spor zeminlerinin haricinde peyzaj, dekoratif amaçlı da kullanılmaktadır.

Suni Çim Kaplama Nerelerde Uygulanır?

Halı Sahalar, Tenis Kortları, Dekorastif Alanlarda kullanılır.

Alt Zeminin Ne Olması Gereklidir?

Suni Çim Kaplama uygulamasının yapılabilmesi için zemin asfalt ya da beton olmalıdır.

Suni Çim Halısaha Yapımı Nasıl Uygulanır?

Zemini tamamlanan halı saha artık suni çimi uygulanmaya hazır hale gelmiştir.

  • Keçe ve Halı Saha çiminin Saha Yüzeyine Serilmesi: Öncelikle, müşterinin tercihi doğrultusunda saha yüzeyine keçe açılır. Keçe üzerine saha ölçülerine göre özel olarak üretilmiş olan sentetik çim rulolar açılarak ruloların tamamı sahanın yüzeyini kapatacak şekilde sahaya serilir.
  • Ruloların Ek yerlerinin kesimi ve yapıştırılması: Halı Saha yüzeyine serilen Sentetik Çim Rulolarının kenarları düzgün bir biçimde kesilerek birbirine ek yapılmasına hazır hale getirilir. Daha Sonra Ek yeri Bandı üzerine uygulanan tutkal vasıtası ile iki rulo aralarında boşluk kalmayacak şekilde yapıştırılır. Bu şekilde sahanın tüm ruloları birbirine yapıştırılarak tek parça haline getirilir.
  • Halı Saha Oyun Çizgilerinin Yerleştirilmesi: Ek yerlerinin birleştirilmesi işlemini takiben saha projesine uygun olarak belirlenen tüm çizgiler suni çim halılar içerisine yerleştirilir.
  • Halı Saha Dolgusunun Yapılması: Ek yerlerinin birleştirilmesi ve çizgilerin montajı işlemini takiben halı saha artık dolgu yapmaya hazır hale gelmiştir.
  • Halı Saha Yüzeyinin Fırçalanması ve Oyuna Hazır Hale Getirilmesi: Dolgusu tamamlanan halı saha yüzeyi düzenli ve sürekli olarak fırçalanarak kullanıma hazır hale getirilerek müşteriye teslim edilir.
Suni Çim Halısaha Yapımı Kaplama Fiyatları

Suni Çim Halısaha Yapımı Fiyatları metraja, malzemenin kalitesine, kaplama türüne göre değişmektedir.

Halı saha yapımı maliyeti, Kapalı halı saha Yapımı, 30×50 halı saha maliyeti, Halı saha yapan firmalar, Kapalı halı saha yapımı maliyeti, Anahtar teslim halı saha fiyatları, Kartondan halı saha yapımı, Halı Saha yapan firmalar,