Bitüm Esaslı Sürme Su Yalıtımı

Bitüm esaslı sürme su yalıtımı nedir?

Su ve Nem Yalıtımı / Bitüm Esaslı Su Yalıtımı

2 bileşenli polimer bitüm esaslı, çatlak örtücü, güvenli su yalıtım malzemesi Bitüm esaslı likit malzemeler özellikle perdelerde temelden gelen bitümlü membran yalıtım örtülerini tamamlayıp bohçalamanın devamını sağlamak amacı ile kullanılır.

Modifiye bitüm esaslı, tek bileşenli, su bazlı, elastik bir su yalıtım malzemesidir. Kürlendikten sonra yüzeye kuvvetli bir şekilde yapışarak suya ve neme karşı dayanıklı bir tabaka oluşturur.

Bitüm kauçuk esaslı su yalıtım malzemesi, özel amaçlar için yaygın olarak kullanılan bir üründür. Nemli yüzeylere bile uygulanabilen çok güvenilir bir sızdırmazlık ve kaplama maddesidir. Bu aynı zamanda büyük veya endüstriyel projeler için mükemmel bir çözümdür.

Bitüm yalıtım nedir?

Genel bir ifade ile bitüm esaslı su yalıtım membranları, toprak altında kalan beton yüzeylerin, istinat duvarının, terasların, beton çatıların, ıslak zeminlerin, karayolu viyadüklerinin suya karşı yalıtımını sağlar. Membran uygulamasında şaloma veya sıcak asfalt kullanılır.

Sürme Yalıtım Uygulamlarımız

Bitüm Esaslı Sürme Su Yalıtımı, Bitüm Esaslı Sürme Su Yalıtımı Fiyatları, Bitüm esaslı Sürme su yalıtımı Pozu, Bitüm kauçuk esaslı sürme su yalıtımı Poz, Bitüm Esaslı ne demek, Bitüm kauçuk Esaslı sürme su Yalıtımı, Bitüm esaslı yalıtım Pozu, Bitüm Esaslı Membran, Akrilik Likit Membran Su Yalıtım Malzemesi