Youtube Kanalına Abone Ol.

Epoksi Boya Adana

Epoksi boya Adana, kurumasından sonra gerek fiziksel gerek kimyasal tüm etkilere karşı dayanıklı bir hal alır. Masa, zemin ve dekorasyon araçlarında sık sık kullanılır. Epoksi boya kullanımı dekorasyon dünyasında da ayrı bir renk katmıştır. Sağlam bir malzemeye sahip olmasının yanı sıra istenilen tasarımda zemine uygulanmasıyla hem bir kolaylık hem de şıklık yaratır.

Nerelerde kullanılır

Fabrika zeminleri, teraslar, hastane zeminleri, okul zeminleri, evler, işletmeler, mağaza zeminleri, alışveriş merkezleri, otopark zeminleri gibi yoğun kullanılan ve dayanıklılık gerektiren alanlarda kullanılır.

Epoksi Boya Uygulaması
Epoksi boya kimyasal bir reçine olup; uygulanan yüzeyde nemden, sudan, sıcaklıktan, darbeden etkilenmeyen ve ömürleri uzun uygulamalardır. Hijyenik, toz tutmayan, anti bakteriyel ortamlar sağlayan özellikleri vardır. Genelde spor salonlarında, okullarda, fabrikalarda, otoparklarda, hastanelerde ve laboratuvarlarda kullanım oranı yüksektir. Kolay temizlenme özelliğinden dolayı kişisel zevkler doğrultusunda birçok renge de sahiptir.

Adana'da epoksi zemin kaplama ve epoksi boya hizmeti!

Adana Epoksi Boya Fiyatları 60 - 140 TL arasındadır.