As Maden2

Mozaik Taşlar

Dökme Mozaik Taşlar İç mekan ve dış mekan da dökme mozaik olarak uygulanır, bu uygulama alanları yanı sıra merdiven basamakları, masa ve park ve bahçeler ‘de de uygulanır. Ürünün içeriği doğal malzemeden oluşmaktadır. Şekil vermek için kullanılması gereken malzemeler, derzli yapısı itibari ile bütünlük sağlamaktadır açık veya kapalı alan fark etmeksizin uygulama sağlanır.


Dökme mozaik uygulama yapıldıktan sonra hava durumuna göre 1 veya 3 gün içinde kuruması beklenmektedir. Yere uygulanan mozaikli beton kuruduktan sonra uygulama ekipleri silim makinalarıyla 4mm taşlama yapmaktadır ve ardından farklı elmas uçları ile işlem yapılmaktadır.Dökme mozaik silim işlemi bittikten hemen sonra zemin üzerine parlatıcı uygulanır. Böylelikle verilen emeğin karşılığı çok daha güzel ve canlı görünmesini sağlar.

Dökme Mozaik Taş Görselleri

Dökme Mozaik Taşlar, Dökme Mozaik m2 Fiyatları, Mozaik Torba Fiyatı, Dökme Mozaik Ton Fiyatı, Yerinde dökme Mozaik Birim Fiyat,  Beyaz Mozaik Taş Fiyat,  Mozaik tonu ne kadar, Mozaik beton m2 fiyatı,  Yerinde Dökme mozaik,  Dökme Mozaik Kaplama