Otopark zemin boyası
Otopark zemin boyası

Otopark zemin boyası, farklı şartlarda ve kalitelerde müşterilere sunulmaktadır. Eğer proje bazlı bir iş yapıyorsanız projeye uygun fiyat almalısınız. Proje yok ise taleplerinizi belirtmelisiniz.

EPOKSİ ESASLI BOYALAR; İki bileşenli epoksi boyalar çok dayanıklı malzemelerdir.

AKRİLİK ESASLI BOYALAR; Akrilik boyalar çeşitli polimerlerin karışımı ile Su bazlı akrilik reçinelerin karışımından farklı katmanlar halinde üretilir.

POLİÜRETAN ESASLI BOYALAR; Poliüratan boyalar, yüksek dirençli, esnek ve ekonomiktir iki bileşenli boyalardır. Fabrika ve hastane zeminleri için idealdir.

Beton Astarı; Beton boyama işleminde ister epoksi ister akrilik ister poliüretan boyalar kullanın boya işleminden önce astar uygulaması yapmak zorunludur. Daha fazla bilgi için “Neden Astar” yazısını okuyabilirsiniz.

Beton boyası nasıl yapılır; Beton boya uygulaması yapmadan önce betonun nemini almış olması gerekmektedir. Nemini almış beton öncelikli olarak toz ve kirden arındırılır. Temizlik işlemine istinaden astar uygulaması yapılır. Son olarak yukarıda saydığımız boya çeşitlerinden biri uygulanır.

Otopark Boyası, Otopark Zemin Kaplama Fiyatları, Otopark Zemin Boyası, Otopark Boyama Fiyatları