As Maden2

Rulo Çim Üreticiden

Rulo Çim Nedir?

Özel üretim çiftliklerinde özel bakıma tabi tutularak tohumdan üretilen yüksek kalitede çimin kalıplanıp, çimlendirilmek istenen alana montajın yapıldığı bir yerleştirme metodudur. Hazır çim günümüz peyzajının en önemli parçası olarak kabul görmekte ve uygulanmaktadır.

1 rulo çim kaç metrekare?
100cmx30m ebatlarda, standart ve düzgün kesim. Her bir rulo 30 m2.

Rulo çimin ömrü ne kadar?
Rulo Çim ne kadar dayanır? Rulo çim serilen bahçeler 4 ila 6 sene arası bozulmadan yaşayabiliyor.

Rulo çim kurur mu?
Çime az su vermek, ciddi problemlere neden olabilir. Özellikle yeni uygulanmış Hazır Çimler, kökleri az olduğu için savunmasız olup çabuk kuruyabilir. Çok köklü bitki daha fazla, az köklü bitki daha az su çekebileceğini unutmamız gerekir.

En kaliteli rulo çim hangisi?
Peki en dayanıklı hazır çim türü hangisidir? Bu sorunun cevabı kuşkusuz Bermuda hazır çimdir. Ege ve Akdeniz bölgesinin en çok tercih edilen çim türü olan Bermuda ara ekimli türüyle de Türkiye’nin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine kadar tüm şehirlerde rahatlıkla kullanılabilir.

Hazır rulo çim fiyatı ne kadar?

Rulo çim m2 fiyatları 30 – 120 TL arasındadır.

Rulo Çim Modellerimiz

Hazır Çim m2 Fiyatı, Rulo Çim Antalya, Uganda rulo Çim Fiyatları, Hazır Rulo Çim Fiyatları İzmir, Rulo çim m2 Fiyatları, Satılık hazır Rulo Çim, Rulo Çim m2 Fiyatı Ankara, 4 Mevsim Rulo Çim fiyatları, Rulo Çim m2 Fiyatı Urla, Rulo Çim m2 Fiyatı Sahibinden, Rulo Çim Fiyatları, Rulo Çim m2 Fiyatı Mersin