Akrilik Zemin Kaplama m2 Fiyatı
Mayıs 2022 Akrilik Zemin Fiyat Listesi

Tenis Kortu Akrilik Zemin Kaplama Fiyatı 45 TL'den başlamaktadır. Zemine astar uygulaması, resurfacer dolgu uygulaması, iki kat akrilik boya uygulaması şeklindedir.
Tenis Kortu Cushion Akrilik Fiyatları 65 TL’den başlar ve esnek zemin olarak tanımlanır.
Tenis Kortu Sbr Rulo Üstü Akrilik Kaplama Fiyatları en dip 95 TL olarak belirlenmiştir. Diğer akrilik sistemlerden farklı olarak zemin üzerine kauçuk rulo serildiği için sistem adını buradan almıştır.
Basketbol Sahası Akrilik Zemin Kaplama m2 Fiyatı 45 TL’dir. Zemine astar uygulaması, resurfacer dolgu uygulaması, iki kat akrilik boya uygulaması şeklindedir. Genelde okul bahçelerinde uygulanır.
Basketbol Sahası Cushion Akrilik Kaplama m2 Fiyatı 65 TL’den başlar. Zemine astar, resurfacer dolgu tabakası, cushion toz kauçuk tabakası ve iki kat akrilik boya uygulaması şeklindedir.
Akrilik Boyama Fiyatı ( Basketbol Sahası ) 45 TL'den başlar ve seçeneklere göre yukarı çıkar. 
Voleybol Sahası Akrilik Zemin Kaplama m2 Fiyatı 45 TL’den başlar. Bu fiyat zemin özelliklerine bağlı farklılık gösterir.
Bisiklet Yolu Zemin Boyası Fiyatları 35 TL’dir. Burada verilen fiyat beton üzerine yol çizgi boyası olarak hesaplanmıştır. Fiyatlandırma asfalt ve beton zemin üzerinde farklılık gösterir.
Beton Zemin Boyama işlemi için Beton Boyası Fiyatları m2 bazında 25 TL’den başlamaktadır. Beton zemin üzerine iki kat boya şeklinde uygulama yapılır.
Asfalt Zeminler için Asfalt Boyası Fiyatları 30 TL’den başlamaktadır. Asfalt boyaları akrilik ve çimento esaslı olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.

Dikkat Edilmesi Gereken Bilgiler!

Lütfen aşağıdaki açıklamaları dikkatlice okuyarak sisteme karar verin.

  1. Ürünleri Tanımak; Akrilik Zemin kaplamalarda kullanılan farklı ürünler vardır; Astar, Resurfacer, Cushion ve Akrilik Boya.
  2. Üretici Firma; Piyasa şartlarında farklı üreticiler farklı kalite ve özelliklerde ürünler üretmektedir.
  3. Renkler; Akrilik zemin kaplama boyaları polimer reçine esaslı olduğu için renkler fiyatı etkilemez.
  4. Sistem Bilgis; Akrilik zemin kaplamaları uluslararası tenis federasyonu yönergesine göre beş farklı şekilde uygulanabilir.
  5. Beton zemine astar uygulaması yapılması en önemli bilgidir.
  6. Ürün sarfiyatları; Uygulama yapılacak ürünleri kullanım oranları doğru tespit edilmelidir.
Sıkça Sorulan Sorular

Tenis Kortu Boyası Fiyatları, %100 akrilik bağlayıcı esaslı, su bazlı, UV dayanımı olan, tenis kort boyalarının fiyatları ürün ve ambalaj özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Tenis Kortu Boyası ortalama kg fiyatları 1,20 – 3,80 EUR arasındadır.

 

Basketbol Sahası Boya Fiyatları, farklı ambalaj ve içeriklerde üretilen zemin boyaları fiyatları için projelendirme yapılması gereklidir. Fakat ortalama olarak söylemek gerekir ise Basketbol Sahası Boya Fiyatları 3 – 6 € / m2 arasındadır.