Bizi Tanıyın

Aspa Yapı & Zemin Kimya

2009 yılından beri maden ürünleri, zemin kaplama malzemeleri ve endüstriyel boya alanlarında gerçekleştirdiğimiz üretimler ve tedarik ağı sayesinde, günümüzde zemin kaplama ve zemin kimyasalları sektöründe güçlü bir yer edinmiş bulunmaktayız. Bununla birlikte faaliyet alanlarımızı sürekli geliştirerek hammadde tedariği ve uygulama konusunda da hizmet vermekteyiz.

Uzunca süredir aynı alanda çalışmanın verdiği deneyim ile müşterilerimize en uygun koşullarda en doğru ürünü ve hizmeti sunmayı ilke edinen firmamız, bilgi ve gelişim temelinde çalışmaları  yürütmektedir.

Uygulama ve satışını yaptığımız her konu hakkında uzman bilgiye sahip ekipler aracılığı ile çalışmalarımıza ara vermeden devam etmekteyiz.

Üretimin verdiği gücü, uluslararası bağlantılarımızın desteği ile pozitif yönde kullanarak gelişme ve ilerleme hedefi ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

92%

Hızlı Teslimat

Siparişleriniz %92 oranında söz verdiğimiz zamanda teslim edilmiştir.

94%

Memnuniyet

Yaptığımız anket çalışmalarında müşteriler bizden %94 oranında memnun kalmıştır.

86%

Fiyatlandırma

Uygun fiyatlandırma için yaptığımız çalışmalar sonucunda ekonomiklik oranımız %86'dır.

32%

İhracat Payı

Geçen yıl içinde yurtdışı satışlarımızın tüm satışlara oranı %32'dir.

Birlikte çalışmaya ne dersiniz?

Değişen ve gelişen piyasa şartlarında "ortak hareket etme" adına tüm şehir ve ülkelerde bizimle birlikte çalışabilir, bizim ürünlerimizi tanıtabilir ya da yerel bağlantımız olabilirsiniz.